Please enable JS
  • slidebg1
    Mobil Anket smartPOLL
    #Anket#Anket Servisi#Mobil Anket

smartpoll mobil anket

Kimler Kullanmalı

SmartPoll, müşterilerin deneyimlerini paylaşmalarını sağlayan ve gelen cevaplar doğrultusunda alınan aksiyonları değerlendirebilecekleri, personel ve müşteriler için özelleşmiş kabiliyetlerinden ötürü tüm firmalar için uygun altyapısı olan bir Turatel anket servistir.

Örneğin günlük kasa hareketi yoğun olan firmaların müşteri deneyimlerini ölçmesi oldukça önemlidir. SmartPoll servisleri ile elde edilen sonuçlar doğrultusunda, mağazalarda sunulan hizmetin kalitesi, yeterliliği, gerekli yönlendirme ve yardımın alınıp alınmadığı, online alışveriş için yeterli çeşitlilikte ürünün bulunup bulunmadığı gibi ölçümlemelerle firmaların bu alandaki ihtiyaçları karşılanır.

Bilgi güvenliği ve iş sürekliliği
Neden Kullanmalı

 

SmartPoll anket servisi, müşterilerin olumlu/olumsuz yaşadıkları deneyimleri anında paylaşmalarına imkan sağlar. Bu sayede hem müşterilerin firmaya/markaya olan sadakati artar, hem de gelen bildirimlerle gerekli yerlere anında müdahale imkanı sağlanır.

SmartPoll ile müşteri memnuniyeti, problem veya şikayetlere cevap alınıp alınmadığı durumlar ölçülebilir, görüş ve önerileri toplanabilir. Organizasyonun ya da ürünün zayıf ve güçlü yanlarının belirlenmesi, ihtiyaçlarının tespiti, memnuniyet durumlarının ölçülmesi, geliştirmeye ve/veya iyileştirmeye açık noktaların tespiti, etkinliklerinin ölçümü, kişi alışkanlıklarının veya çeşitli konulardaki düşüncelerinin değerlendirilmesi ile  pazar araştırmaları yapılarak yeni satış fırsatları oluşturulabilir.

Ayrıca SmartPoll ile müşterilerin eksik bilgileri tamamlanarak, oluşturulan veriye hedefli gönderimler yapılabilir. Çalışanlar için ise sınav, eğitim vb. içerikleri konumlandırarak, ölçümlenebilir ve her an raporlanabilir bir servis sunar.

Bilgi güvenliği ve iş sürekliliği
Sağlayacağı faydalar nelerdir

Müşterilerin yaşadığı olumlu/olumsuz deneyimin kolay ve anlık paylaşılmasını sağlayan SmartPoll, kişilerle marka arasında güçlü bir bağ oluşturulmasına katkıda bulunur. Gelen talep ve istekler doğrultusunda iyileştirmelerin yapılması sonucunda ürün ve servislerin geliştirilmesine yardımcı olur.

SmartPoll ERP, CRM vb. servislere kolayca entegre olabilen yapıya sahiptir. Kişiye özel içeriklerle (alışveriş yaptığı mağaza, ürün bilgisi vb.) anket katılımların artması hedeflenir, verilen cevaplara anında ulaşılan hızlı çözüm imkanı sunar. SmartPoll sayesinde baskı, dağıtım ve personel giderleri gibi maliyetler düşürülebilir, operasyon yükü azaltılarak zaman tasarrufu sağlanabilir. Kişilerin birebir yapılan görüşmelerde aktarmak istemediği tüm bildirimleri kolayca ve baskı altında hissettirmeden paylaşmasına imkan sağlar.

Bilgi güvenliği ve iş sürekliliği

Sektörler

Anket servisimizi canlı deneyimlemek için ANKET (boşluk) DEMO yazıp 3172’ye ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Farklı sektörlere özel anket içeriği ve örnek deneyimler:

Turkcell
E-Ticaret
Ürünün zamanında teslimi, zarar görmeden ulaşması, yakınlara tavsiye etme, sepete ürün ekleyip alışveriş yapmadan çıkma vb. süreçlerle ilgili sorular yöneltilebilir.
Türk Telekom
Tekstil/Perakende
Mağazaya gidip alışveriş yapmış kişilere mağazada yeterli ilgili görüp görmediği, gerekli yönlendirmelerin yapılıp yapılmadığı, ürün çeşidinin yeterliliği vb. sorular yöneltilebilir.
Vodafone
Otomotiv
Satış sonrası servis ağı için aracın temiz teslim edilip edilmediği, belirtilen sürelerde yapılan işlemlerden memnuniyet, satış kanalında araç bakmaya gelip ayrılan kişilere alternatif teklifler, test sürüşü talebi gibi sorular sorulabilir.
Bip
Turizm
Abonelerin yaz/kış tatili tercihi, teklif istemesi, planlanan tatil bölgesi, konaklama türü, rezervasyon sonrası servis ya da kiralama talebi, hizmet sonrası puanlama, personel, temizlik, yemek değerlendirilmesi vb. hizmetler sorulabilir.
Turkcell Superonline
İnşaat
Ziyarette bulunmuş kişilerin talep devamlılığı, cevap evet ise daire tipi, fiyat aralığı, lokasyon, alternatif seçenek talebi vb. detaylar sorulabilir.
Türk Telekom
Seyahat
Seyahat firmaları seyahat sonrası puanlama ve yorum alacak şekilde seyahat süresince yaşanan tecrübeyi sorabilir.
Vodafone Net
Mobilya
Mobilya firmaları ürün alan kişilere teslimat sonrası ürünün hasarsız teslim edilip edilmediği, montajın sorunsuz yapılıp yapılmadığı, garantisinin uzatılmasını isteyip istemedikleri gibi soruları yöneltebilir.
İleti Yönetim Sistemi-IYS
Bankacılık
Kişilere bankadan aldıkları hizmetlerden memnun olup olmadıkları, farklı hizmetlere yönelik bir taleplerinin olup olmadığı, tavsiye edip etmeyecekleri yönünde sorular yöneltilebilir.

Çözümlerimizle yanınızdayız

Aydınlatma Metninde belirtilen kapsam, amaç ve süre dahilinde kişisel verilerimin işlenmesini kabul ediyorum.